עיצוב פנים בכלל ועיצוב דירות יוקרה בפרט, הינו עולם מלא וגדוש בפרטים רבים, גדולים וקטנים, מורכבים ופשוטים.

בדר"כ, ממוקמות דירות יוקרה במרומי מגדלים מפוארים, בדירות פנטהאוז, או לופטים ייחודיים וייחודן הוא בשטחן ובחללים הרחבים והגבוהים המאפשרים למעצבים להגיע לרמות עיצוב גבוהות במיוחד, תוך שימוש בפריטים עיצוביים מקוריים/ אספניים, כאשר הכל מתחיל ונגמר בטעמו האישי של הלקוח, הוא בעל הנכס. 

על מנת להגיע לתוצאה מושלמת של עיצוב דירות יוקרה, אנו, המעצבים, אמורים לשלב בהרמוניה מדויקת בין הפרקטי לעיצובי, בין התכנון הפונקציונלי שבתוך הקירות, למנהגי החיים של בני הבית והמשפחה השוהה בו, אך בבואנו לתכנן ולעצב דירות יוקרה ישנם כמה פרמטרים נוספים אותם עלינו לקחת בחשבון.

למי מתאים עיצוב דירות יוקרה?

עיצוב דירות יוקרה משמעו עיצוב יוקרתי, מהודר ומפואר, משולב ברמת עיצוב מתקדמת ביותר תוך הוספת טכנולוגיה מתקדמת לתפעול מודרני של הבית ולכן, עיצוב דירות יוקרה כרוך בעלויות לא קטנות ומתאים בעיקר לאלו היכולים להרשות לעצמם רכישות של מותגים יוקרתיים בינ"ל, טכנולוגיית מתקדמות,  בית חכם וכיו"ב. 

כיצד בוחרים מעצב לדירות יוקרה?

אנו ממליצים כי בכל הקשור לעיצוב דירות יוקרה, לבדוק היטב את ניסיונו של המעצב, כמו גם לבקש המלצות מלקוחותיו האחרים, בדרך זו תוכלו לבדוק את יכולותיו הטכניות / תכנוניות/ עיצוביות של המעצב, אך ולא פחות חשוב, גם את יחסי האנוש שלו, כאשר תשוחחו עם לקוחותיו לשעבר, בדקו כיצד הייתה מערכת היחסים המקצועית שלו עימם, האם היה קשוב לצרכיהם? האם ביצע אחד לאחד את כל רשימת הדרישות שלהם? האם עמד במסגרת התקציב שהוקצתה? האם הצליח לפתור בעיות ובלת"מים באופן עצמאי ומבלי לערב את הלקוח (או במעורבות מינימלית)? כאשר אתם בודקים את כל השאלות הללו, אתם יכולים לקבל תמונה טובה יותר אודות הבחירה המיועדת למעצב של הבית שלכם, אך, למרות כל אלו, אין חשוב יותר מאשר כימיה. כימיה. ועוד פעם כימיה. אין זה חשוב כמה ניסיון או כישרון יש למעצב העתידי שלכם, אם אין ביניכם כימיה, לא תוכלו לצלוח את העיצוב יחדיו מבלי לריב ולסיים את הפרויקט בטונים צורמים. לכן, אל תמהרו, הקדישו מחשבה וזמן עד שתמצאו את המעצב המתאים לכם ביותר.

עיצוב דירות
עיצוב דירות
עיצוב דירות
עיצוב דירות

איך מעצבים דירת יוקרה?

עיצוב הוא עיצוב הוא עיצוב, אין זה משנה אם מדובר בבית פרטי, בדירה בבניין או פנטהאוז, ישנם שלבים מוגדרים בתהליך המתאים לכולם ולכן, השלב הראשון בתכנון ועיצוב פנים הוא – הפרוגרמה, קרי, רשימת הצרכים של הלקוח. 

ברשימת הצרכים (הפרוגרמה) של הלקוח יופיעו כמה נקודות אשר בלעדיהן לא ניתן להתחיל את העבודה והעיקריות בה, הן: מהו התקציב? מהו הסגנון המועדף (מודרני/ אקלקטי/ כפרי/ קלאסי/ אחר)? מהם הצרכים של כל חלל וחלל בדירה: המטבח. חדר השינה. חדרי הילדים. חדר המגורים (הסלון), חדר עבודה. חדר ארונות וכל חדר אחר נוסף. ככלל שאנו יודעים יותר פרטים על הלקוח בכל הנוגע לעיצוב דירת היוקרה שלו, כך נצליח לענות על כל הדרישות באופן מקסימלי מבלי לפספס פרט קטן או גדול. 

לאחר הכנת הפרוגרמה, מתיישב המעצב להכנת סקיצות / הדמיות עקרוניות עפ"י דרישה תוך בחירת חומרי הגלם השונים הדרושים לנו והלקוח יחד עם המעצב מחליטים מה מתאים ומה צריך, עד לסיומו של הפרויקט באופן מושלם.

BLV אל תתפשרו על פחות!

אנו משרד לאדריכלות ועיצוב פנים, מנוסים וותיקים בתחום. השרות שלנו מקיף את כל שלבי התכנון ומלווה את הלקוחות מגיבוש הרעיון הראשוני , דרך תכניות, הדמיות פוטו ריאליסטיות, תכנון מערכות, תכנון ועיצוב תאורה, תכנון נגרות, בניית כתבי כמויות וניהול מכרזי קבלנים, עבודה מול בעלי המקצוע והספקים, ניהול לוחות זמנים, פיקוח קפדני על העבודה בשטח וליווי ברכישות עד לסטיילינג הסופי של כל חלל.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

BLV – עיצוב פנים ואדריכלות.

עיצוב דירות מבית BLV מוזמנים להתרשם מגלריית התמונות שלנו

עיצוב דירות